logo
Thuis ProductenOpblaasbare zwembaden

Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe

Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe

  • Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe
  • Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe
  • Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe
  • Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe
Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe
Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: King Inflatable
Certificering: CE-EN71 / EN76 / EN14960
Modelnummer: Koning-0621
Document: Productenbrochure PDF
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: 6x3.5x2.5m door pvc-zak
Levertijd: 10-15 dagen na het ontvangen van betaling
Betalingscondities: TT/LC/Westenunie
Levering vermogen: 2000pcs/month
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Merknaam: King-Inflatable Productnaam: Opblaasbare Drijvende Pools
Materiaal: Pvc-geteerd zeildoek Leeftijdsgroep: 12 jaar & omhoog
Grootte: 16ft*13ft of Aangepast volgens behoeften Kleur: wit, blauw of Aangepast
Garantie: 2 jaar Bijkomend: Luchtventilator, reparatiezak
het verschepen: Door overzees, door de lucht, door uitdrukkelijk Betaling: TT/LC/Westenunie
Gebruik: meer, overzees, oceaan Levertijd: 7-15 dagen na het ontvangen van betaling
toebehoren: ventilator, reparatieuitrustingen en pomp
Markeren:

Meer die Opblaasbare Familiepool drijven

,

Opblaasbare de Familiepool van watersporten

,

Pool van de geteerd zeildoek de Opblaasbare Familie

 

Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft van het het Jacht Overzees & Meer van Watersporten het Drijven Zwembadluxe

 

Het drijvende Zwembad is populairder voor jacht en waterpret. Wij hebben het zwembad met daling-steek materialen en anti-uv netto bij de bodem gemaakt om de mensenveiligheid te beschermen wanneer het zwemmen bij de pool. Kan aangepaste grootte en kleuren maken.

 

Onze opblaasbare producten omvatten inflatables op water en inflatables op grond, zoals voetbal inflatables, opblaasbare sporten, opblaasbare tenten, opblaasbare decoratie, opblaasbare dia's, opblaasbare waterspelen, opblaasbare hindernissen, zorb bal, bumperbal, waterrol, adverterend inflatables, Kerstmis inflatables, enz.

 

Productkenmerken:
De opblaasbare Antikwallen voegen Informations samen:
Materiaal: Dalingssteek
Grootte: 16 ft*13 voet of aangepast
Kleur: Vanaf beeld of aangepast
Certificaat: Ce
levertijd: Na het ontvangen van uw betaling ongeveer 7-15 dagen
Verzendingsmanier: Door overzees, drukt de lucht, uit

 

Productomschrijving
Naam: opblaasbaar drijvend zwembad
Grootte: 16ft*13ft wordt of aangepast
MOQ: 1 stuk
Materiaal: 0.6mm het geteerde zeildoek van pvc (21oz-vinyl)
De toebehoren omvatten: pomp en reparatieuitrustingen
Druk: beschikbaar
Kleur: wit, zwart, oranje, geel, donker/lichtblauw, donker/lichtgroen, grijs, purper, rood of wordt aangepast
OEM/ODM de dienst: ja
Garantie: 2 jaar
Gebruik watergebruik: Meer, overzees, oceaan

 

Ons bedrijf is gespecialiseerd in een brede waaier van inflatables met goed uitgeruste faciliteiten en sterke technische kracht. En met hoogtepunt van ervaringen om inflatables naar Europa, de V.S., Midden-Oosten en veel andere landen enz. uit te voeren.


Onze producten worden zeer gebruikt in vermaak & vrije tijds & sporten & reclamegebieden en andere industrieën.

De netten zijn bodem wordt om het afdrijven te minimaliseren. gewogen die Elke pool komt met een kleine geventileerde opslagzak, een voetpomp, een reparatieuitrusting, en instructies.

 

Onze Diensten
1. Als achtenswaardig bedrijf op opblaasbaar gebied, hebben wij onze de reactiedienst van klanten snelste en bevredigende antwoorden verleend, en de beste oplossingen verstrekt aan de vragen van onze klanten het beschouwen van inflatables of verwant om het even wat.


2. Als professionele leverancier van opblaasbare producten, en holdingsveel professionele en ervaren ontwerpers in ons team, hebben wij onze klanten beste ODM & OEM dienst van begin tot einde verleend.


3. Als ervaren exporteur jarenlang, hebben wij onze klanten de snelste en meest economische lijndienst aan schipgoederen, verstrekt om tijd te besparen en geld voor onze klanten te besparen.

 

Als u een gevestigd bedrijf bent, hebt u reeds geweten dat uw winsten van de kwaliteit afhangen, duurzaamheid en met lange levensuur van uw Inflatables. Wij gebruiken slechts het de kwaliteits materiële en uitstekende vakmanschap van B est voor onze producten. Als u in de opblaasbare zaken van de productenhuur begint binnen te gaan, of één van de verdelers van ons bedrijf zou willen worden, zullen wij uw elke stap naar reusachtige winsten en gewaarborgd succes leiden. Uw toekomstige groei en voortdurend succes worden gewaarborgd door onze verplichting van „100%-Klantentevredenheid“ aan u.
Wij zijn altijd het ononderbroken streven voor het voldoen aan van uw vereiste!

 

Echte Foto:

Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe 0Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe 1Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe 2Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe 3

 

 

 

FAQ
1) Het EMBLEEM of het Merk kan worden gedrukt?
Antwoord: Zeker, o.k.


2) Kunt u volgens ons ontwerp maken?
Antwoord: Ja.


3) verschillende kleur, verschillende prijs?
Antwoord: als normale kleur, dezelfde prijs.


4)verschillende druk, verschillende prijs?
Antwoord: ja, hangt hoofdzakelijk bij de hoeveelheid kleur van merk/embleem en de hoeveelheid van merk/de embleemdruk af op goederen.


5)Kan de grootte worden aangepast?
Antwoord: zeker.


6)Wat is de ordeprocedure?
Antwoord:

A: u betaalt 50% of 100% vooraf van de totale bedragstorting.
B: begin de productie na ontvangen storting.
C: toon u beelden na afwerking voor uw bevestiging.
D: u betaalt het saldo
E: verzend de goederen door de lucht na ontvangen saldo.
F: het verschepen de informatie (Vrachtbrief of luchtrouterekening of het volgen aantal) zal definitief u worden verzonden.

 

Opblaasbare Familiepool 16ft*13ft het Jacht het Overzeese van Watersporten Meer Drijven Zwembadluxe 4

Contactgegevens
King Inflatable Co.,Limited

Contactpersoon: Kinkor

Tel.: +86 18620259154

Fax: 86-20- 29172017

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten